ابلاغ معاون امور صنایع به نهادهای دولتی و خصوصی


معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن وتجارت طی ابلاغی به نهادهای دولتی و خصوصی خواستار ایجاد نمایشگاه های دائمی داخلی سازی نیازهای خارجی بامحوریت توسعه ساخت داخل با همت متخصصان ایرانی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، فرشاد مقیمی که به تازگی از سوی وزیر صنعت، معدن وتجارت نظارت بر اجرای توسعه ساخت داخل را برعهده دارد، در این خصوص اظهار کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت توسعه ساخت داخل در تمامی صنایع و رشته فعالیت­ها ضروری است تا نمایشگاه دائمی نیازمندی های هر صنعت در شرکتهای بزرگ و برخی نهادها و دستگاه ها به ویژه نمایشگاه بین المللی و... ایجاد شود تا با مراجعه واحدهایی که امکان داخلی سازی آن نیازمندی ها را دارند، زمینه بررسی موضوع و توسعه ساخت داخل فراهم شود.

معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت با اشاره به مکاتبه با صنایع بزرگ خاطر نشان کرد: در تمامی نمایشگاه هائی که برگزار می شود باید بخشی از این نمایشگاه به ارائه نیازمندی های مرتبطی که باید داخلی سازی شوند، اختصاص داده شود، تا از این طریق بسترهای توسعه داخلی سازی با همت متخصصان ایرانی فراهم شود.

مقیمی برگزاری تورهای صنعتی و سوق کارآفرینان به بازدید از نمایشگاه نیازها و توانمندی ها را در تحقق این هدف استراستراتژیک موثر برشمرد وگفت:استفاده از ظرفیت ارتباط بین پیمانکاران صنایع کوچک و بزرگ موضوع پروژه  (SPX) در تسریع داخلی سازی نیازهای خارجی و شناسایی توانمندی ها بسیار موثر است.

 

1398/03/22
نویسنده : مدیریت | بازدید : 125 نفر
کمیسیون های تخصصی کمیته اجرایی کارگروه ها

تلفن : 88342600 , 88348113
فکس : 88345639

آدرس : تهران، بلوار کریم خان زند، بین ایرانشهر و خردمند جنوبی، پلاک 102، طبقه 6شرقی، کد پستی:1584774847
ساعت کاری : شنبه الی سه شنبه ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر (چهارشنبه 8 صبح الی 4 بعد از ظهر)

ارسال ایمیل

ما را دنبال کنید ...

طراحی و اجرا : ارتعاش گستر ایرانیان