نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید برگزار می شود


 

معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: همزمان با روز صنعت و معدن "نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید" با هدف هم افزایی بخش صنعت و دانشگاه و در راستای تامین نیاز داخلی انواع قطعات و ماشین آلات مورد نیاز کشور، برگزار خواهد شد.

به گزارش شاتا، سعید زرندی در این خصوص توضیح داد: در "طرح ملی همصدا برای ساخت داخل و رونق تولید" رفع خلاء ها و تامین نیاز های بخش صنعت و سایر بخش های اقتصادی کشور اعم از کشاورزی، نفت و گاز، راه و شهر سازی و ...؛ از طریق بکار گیری توان داخلی در بومی ساری اقلام کالایی مورد نیاز دنبال می شودوی تصریح کرد: "نمایشگاه ساخت داخل و رونق تولید" می تواند زمینه ساز همکاری مشترک دو بخش علمی و تولیدی کشور و تحقق بخش اهداف بزرگ "نهضت ساخت داخل" باشد.
زرندی با دعوت از گروه های صنعتی بزرگ کشور برای حضور در این نمایشگاه، اظهار داشت: شرکت ها و مجموعه های صنعتی می توانند نیاز های خود را برای تامین انواع قطعات و ماشین آلات در این نمایشگاه معرفی کنند و شرکت های توانمند، دانش بنیان و فناور نیز با نیازهای صنعتی کشور بهتر از پیش آشنا می شوند.
این مسئول خاطر نشان کرد: به ثمر نشستن "طرح همصدا" و برقراری ارتباط سازنده و هم افزایی واقعی میان صنعت و دانشگاه، امروز جزو اولویت های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: تبدیل تهدیدات به فرصت ها و کاهش هزینه های تحریم زمانی عینیت پیدا می کند که ما در تامین بسیاری از نیازها خودکفا شویم و در عمل ظرفیت های بالای دانشگاهی و علمی خود را به سوی صنعت و تولید سوق دهیم.

 

1398/03/22
نویسنده : مدیریت | بازدید : 137 نفر
کمیسیون های تخصصی کمیته اجرایی کارگروه ها

تلفن : 88342600 , 88348113
فکس : 88345639

آدرس : تهران، بلوار کریم خان زند، بین ایرانشهر و خردمند جنوبی، پلاک 102، طبقه 6شرقی، کد پستی:1584774847
ساعت کاری : شنبه الی سه شنبه ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر (چهارشنبه 8 صبح الی 4 بعد از ظهر)

ارسال ایمیل

ما را دنبال کنید ...

طراحی و اجرا : ارتعاش گستر ایرانیان