تعداد بازدید کنندگان:  1494815   نفر
کاربران آنلاین:  9   نفر
خانه > ماده 36 برنامه ششم
پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷
ماده 36 برنامه ششم ماده 36 برنامه ششم (تعداد بازدید : 91)
 به استحضار اعضا می رساند انجمن ستصا نامه ای را با متن ذیر به سازمان مجلس شورای اسلامی ایران ارسال نموده است، بدینوسیله جهت اطلاع شما در اینجا درج می گردد.

احتراماً به استحضار می‎‌رساند بر اساس ماده 36 قانون برنامه ششم، وزارت نیرو مکلف گردیده است در جهت اصلاح نظام بهره‌برداری آب آشامیدنی، بهره‌وری استحصالی و بهره‌وری مصرف آنرا حداقل 30 درصد ارتقاء دهد و نیز حداقل 30 درصد آب آشامیدنی مناطق جنوبی کشور از طریق شیرین کردن آب دریا تا پایان اجرای قانون برنامه تامین نماید.

با توجه به اینکه توان طراحی مهندسی و انتقال تکنولوژی و ساخت در تعدادی قابل توجهی از شرکت‌های سازنده تجهیزات صنعتی ایران فراهم است و همواره در موارد مشابه به شرکت‌های عضو این انجمن بازویی توانمند در اجرای پروژه‌های بزرگ صنعتی – عمرانی- نفتی نیروگاهی و آب و فاضلاب کشور بوده‌اند لذا آمادگی مشارکت در اجرای قانون مذکور را اعلام می‌دارد.

با توجه به اینکه وزارت نیرو به‌عنوان متولی این امر اقدامات جامعی طی 5/1 سال گذشته از برنامه مصوب پنج ساله انجام نداده است پیشنهاد می‌گردد جلسه‌ایی با حضور وزیر محترم نیرو و تعدادی از شرکت‌های عضو این انجمن که آمادگی همکاری در ارجایی شدن ماده مذکور از برنامه ششم را دارند در حضور حضرتعالی تشکیل گردد تا ان شا‌ء الله با تجمیع توانمندی‌ها بخش قابل توجهی از بحران کمبود آب کشور مرتفع گردد. با تشکر از اقداماتی که انجام خواهد پذیرفت.
تاریخ: ۱۳۹۷/۰۸/۰۵
منبع : انجمن ستصا


تلفن: 88342600-88348113
فکس: 88345639

آدرس: تهران، خیابان خیابان کریم خان زند . بین ایرانشهر و خردمند جنوبی . پلاک 102 . واحد 6شرقی