حضور ستصا در اولین همایش ماشین سازی محور توسعه- 20 تیرماه 1398


 

اولین همایش "ماشین سازی محور توسعه" به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دبیرخانه "برنامه حمایت از توسعه ماشین آلات صنعتی ساخت داخل" در روز پنجشنبه مورخ 20 تیرماه در محل صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار گردید در این همایش که با حضور صنعتگران داخلی و سازندگان ماشین آلات تشکیل گردید، حمایت انجمن های ستصا (سازندگان تجهیزات صنعتی ایران)، انجمن صنفی کارفرمایی ماشین سازان، انجمن تولیدکنندگان ماشین آلات نساجی، انجمن مهندسی و ساخت و تولید، انجمن ماشین سازی صنایع غذایی و اتحادیه ماشین ساز و فلز تراش تهران را نیز به همراه داشت. در این همایش آقای دکتر سعید زرندی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت، آقای دکتر اسدی فر مدیر برنامه و حمایت از توسعه ماشین آلات ساخت داخل و آقای دکتر ابراهیم سوزنچی عضو هیات علمی دانشگاه شریف سخنرانی داشتند. در این همایش 3 پنل با حضور صاحب نظران از انجمن های حامی و مسئولینی از وزارت صمت با موضوعات زیر تشکیل گردید که ضمن ایراد مطالب از جانب پنل با پرسش و پاسخ حاضرین نیز همراه بود.

پنل1- از مونتاژ تا نوآوری

پنل2- تامین مالی و توسعه بازار

پنل3-سیاست گذاری مدیریت هوشمند واردات و چالش های قانونی توسعه صنعت ماشین سازی صاحب نظران از انجمن ها، شرکت های مختلف در این پنل ها به ارائه مطالب متنوع در موضوعات پنل پرداختند.

در پایان این همایش یک روزه بیانیه ایی درحمایت از توسعه بازار ماشین آلات صنعتی پیشرفته ساخت داخل که با حمایت 6 انجمن مذکور تهیه گردیده بود قرائت گردید.

 

 

 

 

 

 

 

1398/04/23
نویسنده : مدیریت | بازدید : 657 نفر
کمیسیون های تخصصی کمیته اجرایی کارگروه ها

تلفن : 88342600 , 88348113
فکس : 88345639

آدرس : تهران، بلوار کریم خان زند، بین ایرانشهر و خردمند جنوبی، پلاک 102، طبقه 6شرقی، کد پستی:1584774847
ساعت کاری : شنبه الی سه شنبه ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر (چهارشنبه 8 صبح الی 4 بعد از ظهر)

ارسال ایمیل

ما را دنبال کنید ...

طراحی و اجرا : ارتعاش گستر ایرانیان