سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته


 

بدینوسیله باطلاع میرساند " سومین نمایشگاه تخصصی بین المللی جایگاههای سوخت و صنایع وابسته " با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ 31 شهریور لغایت3 مهرماه 1398 توسط شرکت نمایشگاهی میلاد نور و با حمایت معنوی انجمن ستصا در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.
هدف از برگزاری نمایشگاه فوق ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی در صنعت سوخت، همچنین معرفی توانمندی های تولیدکنندگان داخلی، تعامل بهتر میان تولیدکنندگان این محصولات با بازار هدف، تجهیز و توسعه صنعت جایگاه داری در راستای افزایش رضایت، بالا بردن سطح ایمنی در این حوزه و استفاده از جدیدترین امکانات تولید شده  و استفاده از تجربیات روز دنیا می باشد. 
  لذا با توجه به اهمیت برگزاری نمایشگاه مذکور، خواهشمند است شرکتهای عضو انجمن در صورت تمایل حداکثر تا مورخ 15 شهریورماه نسبت به ثبت نام اقدام نمائید(ثبت نام بصورت آنلاین).  لازم به ذکر است شرکتهای عضو انجمن در صورت حضور در این رویداد از 10درصد تخفیف برخوردار می شوند.
لازم به ذکر است که مهمانان این نمایشگاه به شرح ذیل می باشد.
معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، کمیسیون انرژی مجلس- کمیسیون برنامه و بودجه- کمیسیون صنایع و معادن- اتاق بازرگانی ایران - اتاق بازرگانی تهران-اتحادیه سوخت های جایگزین- انجمن خوردگی- دانشکده های فنی و مرتبط مثل دانشگاه تهران و امیرکبیر و خواجه نصیر
 
1398/06/16
نویسنده : مدیریت | بازدید : 138 نفر
کمیسیون های تخصصی کمیته اجرایی کارگروه ها

تلفن : 88342600 , 88348113
فکس : 88345639

آدرس : تهران، بلوار کریم خان زند، بین ایرانشهر و خردمند جنوبی، پلاک 102، طبقه 6شرقی، کد پستی:1584774847
ساعت کاری : شنبه الی سه شنبه ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر (چهارشنبه 8 صبح الی 4 بعد از ظهر)

ارسال ایمیل

ما را دنبال کنید ...

طراحی و اجرا : ارتعاش گستر ایرانیان