استقبال چشمگیر فعالان صنعت نفت از غرفه ستصا در نمایشگاه


 
 
همزمان با برگزاری سومین روز بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، غرفه ی انجمن سازندگان صنعتی ایران ستصا، که در سالن شماره شش نمایشگاه قرار دارد، با استقبال چشمگیرمخاطبان صنعت نفت همراه شد. 
به گزارش خبرنگار انجمن سازندگان صنعتی ایران ستصا، سومین روز  برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش شاهد حضور بیشتر مخاطبان نسبت به روزهای گذشته است که در این بین غرفه این انجمن هم از این حیث مستثنی نبوده با استقبال دور از انتظار بازدیدکنندگان نمایشگاه مواجه شد. 
 طی روزهای گذشته نیز آقایان محمدرضا نعمت زاده مشاور وزیر نفت،  بهزاد محمدی مدیر عامل جدید و نایب رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت، رضا دهقان معاون امور توسعه مهندسی شرکت ملی نفت ایران و همچنین معاون وزیر نفت عراق و هییت عراقی از بیست و چهارمین نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش نمایشگاه بین المللی تهران و از غرفه ی ستصا دیدن نمودند.
لازم به ذکر است که بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی  تا 14 اردیبهشت هر روز از ساعات 10 تا 18 در محل نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علامندان است
1398/02/24
نویسنده : مدیریت | بازدید : 669 نفر
کمیسیون های تخصصی کمیته اجرایی کارگروه ها

تلفن : 88342600 , 88348113
فکس : 88345639

آدرس : تهران، بلوار کریم خان زند، بین ایرانشهر و خردمند جنوبی، پلاک 102، طبقه 6شرقی، کد پستی:1584774847
ساعت کاری : شنبه الی سه شنبه ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر (چهارشنبه 8 صبح الی 4 بعد از ظهر)

ارسال ایمیل

ما را دنبال کنید ...

طراحی و اجرا : ارتعاش گستر ایرانیان